Szukaj
Close this search box.

O nas

bawialnia galeria libero

Nasza sala zabaw powstała z miłości do dzieci i zabawy

Koko Planeta Łobuziaków to źródło nieskończonej pozytywnej energii dla dzieci. Tu, na jednej z największych i najbardziej nowoczesnych konstrukcji stworzonych specjalnie dla was, maluchy mają okazję rozwijać się ruchowo poprzez zabawę i wspinaczkę. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, które nie tylko promuje swobodne eksplorowanie świata dżungli pełnego barw, ale także umożliwia wspólne chwile zabawy rodziców z dziećmi. Oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe, warsztaty dla najmłodszych oraz organizację przyjęć urodzinowych i okolicznościowych. Bezpieczeństwo i radość Twojego dziecka to dla nas priorytet – nic nie cieszy bardziej niż śmiech rozbrzmiewający w naszej sali.

Koko Planeta Łobuziaków- Miejsce zabawy Twojego dziecka

Wyjątkowa konstrukcja

Mnóstwo atrakcji

Nauka poprzez zabawę

Wspólna zabawa z rodzicem

Sprawdź atrakcje w Koko Planeta Łobuziaków

bawialnia katowice

Zjeżdżalnie

 Jedna z ulubionych atrakcji dzieci. Długie, kręte, proste – każda z nich oferuje inny rodzaj zabawy i emocji.

bawialnia galeria libero

Armatki

Dzieci mogą przeżywać wiele emocji, bawiąc się w strzelaninę miękkimi kulkami i tworząc różne scenariusze zabawy.

bawialnia katowice

Tor samochodowy

Świetna atrakcja dla małych miłośników pojazdów. To doskonały sposób na rozwijanie koordynacji ruchowej i zabawę.

koko planeta łobuziaków katowice

Nasz zespół

Wiemy jak ważnym aspektem każdej bawialni jest nie tylko przemyślana przestrzeń, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą jej atmosferę. W Koko, Waszymi pociechami zajmie się nasza kadra, która jest gwarantem bezpiecznej i kreatywnej zabawy.

Nasz zespół tworzą młodzi ludzie, dla których praca z najmłodszymi to prawdziwa pasja i misja. Wiemy jak ważny jest komfort dzieci oraz ich bezpieczeństwo. Dlatego są to nasze priorytety w codziennej pracy. Cała konstrukcja posiada stosowne certyfikaty i podlega regularnym przeglądom, aby zabawa waszych pociech była w pełni bezpieczna.

bawialnia galeria libero

CafeKoko Zaprasza!

Obok bawialni znajduje się również wyjątkowe miejsce dla dorosłych- kawiarnia, z której masz możliwość obserwowania swojej pociechy w kojącej ciszy, z filiżanką ulubionej kawy.